همراه بیمار در بیمارستان همراه ساعتی بیمار در تهران

پرستار و همراه بیمار در بیمارستان
همراه بیمار در بیمارستان
فروردین ۳, ۱۳۹۸
مراقبت از سالمند
مراقبت از سالمند
آذر ۶, ۱۴۰۰
همراه بیمار در بیمارستان همراه ساعتی بیمار در تهران

همراه بیمار در بیمارستان همراه ساعتی بیمار در تهران به دلیل ضعف‌هایی که سیستم پرستاری دارد مانند کمبود پرسنل و نبود مراقبت‌های لازم، وجود همراه بیمار در بیمارستان الزامی شده است. همراهان بیمار بخش بزرگی از خدمات پرستاری را انجام می‌دهند.
از یکسو نبود خدمات و مراقبت‌های لازم در برخی بیمارستان‌ها و از سوی دیگر مشغله‌هایی که خانواده‌ها دارند و باعث می‌شود که زمان کافی برای همراهی از بیمار در بیمارستان را نداشته باشند، باعث می‌شود نیاز به یک فرد مطمئن و صبور در کنار بیمار عزیز شما بیشتر حس شود که بتواند به بهترین نحو نیازهای مراقبتی و عاطفی را برای بیمار شما تامین کند.

تماس با ما

همراه بیمار در نقش خود حرفه‌ای است و وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهد. و بارها کاری را که شما شاید قرار است برای اولین بار انجام دهید انجام داده است.

گاهی یک بیمار بعد از یک عمل جراحی نیاز دارد که چند روزی در بیمارستان بستری باشد تا بهبودی کامل به دست آورد و چون بعد از عمل جراهی ناتوان شده است به تنهای قادر به انجام یک سری کارها نباشد و به علت کمبود پرستار در بیمارستان و نداشتن همراه نیاز باشد که یک پرستار بگیرد و چون پیدا کردن پرستار کار آسانی نیست شرکت همرا به شما پیشنهاد می کند که برای  پیدا کردن یک پرستار همراه بیمار در بیمارستان با شرکت همراه تماس بگیرید و درخواست یک پرستار همراه بکنید.

اعزام همراه با تجربه و وارد به کارهای بیمارستان به صورت ۲۴ ساعته و یا بصورت پاره وقت و ساعتی به بخشها یا اورژانس درمانگاه جهت شما عزیزان.

در مدت حضور عزیز شما در بیمارستان دیگر نباید نگران تنها بودن بیمارتان باشید و نیازهای خرید و کارهای اداری او هم توسط همراه برطرف میگردد.

بعضی از بیماران نیاز به شخصی دارند که شب ها در کنار بیمار شما باشد و در هر ساعت از شبانه روز که نیاز باشد سرویس دهی نماید و بیمار شما تنها نباشد.

حتما در زمان تماس با شرکت همراه از نوع بیماری و عمل انجام شده و میزان مراقبت از بیمار اطلاعات کافی را به شرکت همرا بدهید تا شرکت بهترین و مناسب ترین پرستار را برای شما بفرستد.

 

همراه بیمار در بیمارستان همراه ساعتی بیمار در تهران

تماس با ما

با ما تماس بگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید
Secured By miniOrange