پرستار کودک در خانه
مراقبت از کودکان در خانه تهران
آذر ۶, ۱۴۰۰
همراه بیمار در بیمارستان
همراه بیمار در بیمارستان های تهران
آذر ۶, ۱۴۰۰
پرستار سالمند در خانه

نگهداری از سالمند در خانه تهران

پرستار متخصصی سالمندان در خانه

نگهداری از سالمندان یک چالش بسیار بزرگ است ممکن است که شما شاغل باشید و زمان کافی برای نگهداری از سالمندان نداشته باشید و یا سالمندان تنها زندگی کنند و نیاز به مراقبت داشته باشند.

سالمندان به دلیل این که از زندگی لذت نمی برند و یا احساس بد بی مصرف بودن را داشته باشند بسیار حساس می باشند و گاهی به رفتارهای کودکانه داشته باشند که نگهداری از انها را مشکل تر می کند.

 گاهی سالمندان دارای بیماری های خاصی هستند مثل آیزایمر که نیاز به مراقبت بیشتر داشته باشند. و گاهی دچار بیماری قلبی و قند خون فشار خون … باشند که باید داروهای آنها سر وقت به آنها داده شود.

اگر دنبال یک پرستار سالمند هستید که مطمعا باشد که با تجربه باشد . مهربان و دلسوز با شرکت تماس حاصل بفرماید شرکت دارای پرستاران آقا و خانم برای نگهداری از سالمندان می باشد

برای دریافت اطلاعات و هماهنگی با شرکت همراه تماس بگیرید ولی باید در هنگام تماس اطلاعات کافی  را به دفتر بدهید که سالمند نیازمند چه مراقبت های است. اگر بیماری دارد آن بیماری را بگوید .

و اگر نیاز هست به غیر از کارهای سالمند کارهای دیگر مثل پخت و پز را هم انجام دهد آنهارا به شرکت بگوگید تا یک پرستار و همراه مناسب برای سالمند شما فرستاده شود.

با ما تماس بگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

مهدی مرادی پور : ۰۹۹۱۸۴۴۲۵۶۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید
Secured By miniOrange